Kapela SPEKTRA - duo, trio, kvartet, kvintet - o nás:

  

     Profesionální vokálně - instrumentální kapela SPEKTRA z Ostravy působí po celém Moravskoslezském kraji i mimo něj již od roku 2003. Účinkujeme jako duo, trio, kvartet, popř. kvintet, vše dle charakteru akce a přání pořadatele. Jsme taktéž schopni zahrát na jakékoliv akci od pondělka do neděle a to po celý rok. Hrajeme převzatou hudbu z domova i ze zahraničí; rock, pop, disco, country, folk, latino, muzikálové hity, až po lidové písně, od 70. let až po žhavé novinky. Pestrý a široký repertoár, ojedinělé složení (1-4 zpěvačky + zpěvák, klávesista, kytarista + baskytarista), při nástrojovém složení kytara, 2 x klávesy, baskytara, perkuse, nám umožňuje uspokojit i velmi náročné posluchače a máte jistotu, že pokud si nás objednáte ve větším počtu, budete mít na akci kapelu ve zcela ojedinělém složení na Moravě, která vám poskytne vyjímečnou zábavu a hudební zážitek.
     Jsme tedy hudební skupina, která je vhodná pro všechny společenské příležitosti, jako jsou svatby, plesy, podnikové akce a vánoční večírky, jakékoliv rodinné oslavy, městské a obecní slavnosti, Silvestry apod. Výkonná, profesionální aparatura od firmy Electro Voice o výkonu až 6000 Wattů nám umožňuje ozvučit jakýkoliv sál, či venkovní prostranství (v tomto případě prosíme o zastřešené podium s pevnou podlahou, (ne trávník) min. 3x4 metry-duo, trio a 3x5 metrů kvartet. Na našich akcích vám poskytneme především spoustu hudby, moderování, pořádání soutěží, apod. V případě potřeby samozřejmě poskytneme bezdrátový mikrofon při čtení svatebních přání nebo moderování plesů, tombol, apod. Vše je možné předem dohodnout.
    Většina hudebních podkladů, které nás doprovázejí na našich hudebních vystoupeních vzniká v Jirkově-kapelníkově domácím studiu a o jejich kvalitě by mohla vypovídat i jeho skladatelská činnost, kdy můžete nahlédnout a poslechnout zde:
https://hudebni-skladatel.webnode.czJirka čerpá další zkušenosti i od jeho kolegy v kapele Martina Adamuse https://www.adamusmartin.com .
     Do našich hudebních podkladů dohráváme živě klávesy, kytaru a baskytaru, takže hudba zní velmi dynamicky a živě. Jednáme rychle a seriózně a vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější. Řídíme se tím, že na všem se dá domluvit. Můžete si nás poslechnout zde v sekci "Hudební ukázky" nebo "video" nebo rovnou "živě" na některém našem hudebním vystoupení, což vám na vyžádání sdělíme kde. Reference na nás vám poskytne např. svatební salon Paris https://www.salonparis.cz/detail-firmy/hudebni-skupina-spektra  nebo umělecká agentura "RASCALS AGENCY",  se kterou občas spolupracujeme, zde jejich webové stránky: https://www.rascalsagency.com . 
 
Hudební skupina SPEKTRA je vaše nejlepší volba a záruka skvělé zábavy!!!

 

 

 

 

 

 

Hudební zábavová skupina Moravskoslezský kraj – živá hudba na svatbu, hudební produkce, hudba na ples, kapela na svatbu, kapela na ples, duo na svatbu, duo na ples, trio na svatbu, trio na ples, hudba na reprezentační nebo maturitní plesy, hudba na firemní a podnikový večírek, hudba na narozeniny a jakékoliv rodinné oslavy, rauty, VIP Promo akce, dožínky, šibřinky, mysliveckou leč, karneval, kácení máje, vinobraní, mikulášskou zábavu, Silvestr, Ostrava, Frýdek - Místek, Karviná, Havířov, Opava, Bruntál, Nový Jičín, Jeseník, Prostějov, Kroměříž, Olomouc, Vsetín, Zlín, Šumperk, Kopřivnice, Uherské Hradiště, Přerov, Brno.  www.skupinaspektra.cz